top of page

BİZ
KİMİZ

Yodea’nın temelleri, 20 yılı aşkın süredir, stratejik ortaklık yaklaşımıyla yönetim danışmanlığı çözümleri üreten Yordam Danışmanlık’a dayanmaktadır. Danışmanlık odağımızdan hareketle, kurumların ihtiyacı olan eğitim ve gelişim faaliyetlerimizi Yodea çatısı altında birleştirdik. Yodea, yeni nesil eğitim yaklaşımlarını benimseyen, dinamik, değişime ayak uyduran, geleneksel ve modern metotları hibrit bir yaklaşımla  kullanan, müşteri odaklı bir eğitim şirketidir.

Biz Kimiz

REFERANSLARIMIZ

Referanslar

İŞ ORTAKLARIMIZIN GÖRÜŞLERİ

"Uzun yıllardır Yordam Danışmanlık ile süren iş birliğimiz, Yodea’nın yeni nesil eğitim hizmetleriyle daha da pekişti. Çalışanlarımız yeni nesil video içerikleri ile gelişim yolculuklarını kendi zamanları ve hedefleri doğrultusunda tamamladı. Bu şekilde eğitimlerde kazanılan beceriler hızlıca davranışa dönüşerek, süreçlerimize verim kazandırdı."

İSMAİL TÜRKDEMİR
EKO MADENCİLİK

"Şirketimizin ihtiyaç duyduğu iletişim ve müşteri odaklılık konularında, Yodea Dijital Kataloğundan ve bize özel tasarlanan içeriklerden çok faydalandık. Sınıf içi eğitimlerimizi, dijital öğrenme çözümleri ile birleştirerek hibrit uygulamalar sayesinde eğitimlerde alınan bilgilerin daha kalıcı olmasını sağladık."

MEHMET ALİ ÇAM
VOLKSWAGEN TAMAŞ OTOMOTİV A.Ş.

İş Ortaklarımızın Görüşleri
bottom of page