top of page

5 Maddede

YODEA

NEDEN

FARKLI?

DENEYİM

Yordam Danışmanlık olarak, kurumlara ve bireylere sunulmuş on binlerce saatlik eğitimlerimizi ve hizmetlerimizi, yeni nesil eğitim ve hizmetlerimizle birleştirerek, Yodea çatısı altında sürdürmekte ve devamlı olarak geliştirmekteyiz.

ANALİZ & CHECKUP

Mevcut durum ve hedefler arasındaki mesafeyi güncel yöntemlerle analiz edip, ihtiyaç olan beceri ve yetkinlik setlerini belirleyerek, kuruma en uygun çözüm için gelişim planlaması yaparız.

DANIŞMAN & EĞİTMENLERİMİZ

Yodea’nın yüksek standartlarının bir yansıması olan eğitimlerimiz ve eğitim içeriklerimiz; operasyonel/yönetsel deneyimlerine ek olarak, güçlü eğitim ve donanıma sahip eğitmenler/danışmanlar tarafından hazırlanmaktadır.

TASARIM

Kurum kültürüne, stratejisine ve eğitim yaklaşımına uygun gelişim planları yaparak, etkili ve kalıcı programlar sunarız. Yüzyüze-sınıf içi ve video tabanlı eğitim programlarının yanı sıra, kuruma özel içerikler için yeni nesil video prodüksiyonları da tasarlamaktayız.

ESNEK - HİBRİT ÇÖZÜMLER

Hızla değişen iş gücünün ihtiyaçlarını göz önüne alarak gelişim programı tasarımında en etkili, en yeni nesil yaklaşım ve metodları bir araya getiriyor, tüm sürece bütünsel yaklaşıyoruz. Analiz, tasarım ve eğitim sonrası çalışmaların sürdürülebilirliği  için; iç eğitmen, mentorluk ve koçluk programlarını da uyguluyoruz.

bottom of page