top of page

Sibel Yücesan

egitmen 1.jpeg

Bütünsel Yaklaşım Kurucusu olan Sibel Yücesan, 1988’de Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği ve 1995’ de  Strathclyde Universitesi (Glasgow) MBA eğitimini tamamlamıştır.
Toplam otuz iki senelik iş deneyiminin yirmi beş senesi kurumsal hayatta çalışmış, bunun  son on beş senesinde  Mercer Türkiye Genel müdürlüğü yapmış,  bu süre içinde Mercer Polonya ve Çek Cumhuriyeti ülkelerinin sorumlulugunu da üstlenmiştir. Kurumsal hayatının son iki senesinde büyük bir bölgede “çeşitlilik ve kapsayıcılık ” iderliği rolünü üstlenmiştir.

Mercer öncesi, YES ‘de danışman ve eğitmen olarak daha önce de Wella’da sırasıyla ürün müdürü ve pazarlama yöneticisi olarak çalışmıştır.

2015’te faaliyete geçen “Bütünsel Yaklaşım “ ın kurucu ortağıdır, şirket çatısı altında kurumsal zindelik ve çalışan esenliği konularında danışmanlık ve eğitmenlik çalışmalarının yanısıra iş hayatı, kariyer koçluğu,  ve mentorluğu, resilience ve mindfulness eğitmenliği, bütünsel esenlik çalışmalarına devam etmektedir. Fonksiyonel tıp ve wellness koçluğu sertifikasyonuna sahiptir.

“Mindfulness in schools Projects UK” paws B (7-12 yaş) öğretmen sertifikasyonuna sahip olan Yücesan ayrıca yönetici seviyeleriyle birebir mindfulness koçluğu yapmaktadır.
Sibel Yücesan ile İyiden İyiye podcast serisini gerçekleştirmektedir. Aile işletmesinde çiftçilik faaliyetleri vardır.

English Trainers
bottom of page